Naprawa Urządzeń chłodniczych Nowy Sącz

Naprawimy każde urządzenie chłodnicze. Maszyny do produkcji lodów, lady czy witryny chłodniczej po komory chłodnicze. Naprawiamy również i serwisujemy chłodnie na samochodach łącznie z naczepami chłodniami. Wykonujemy projekty według zapotrzebowań Klienta. Naprawiamy elektrykę i elektronikę, montujemy nowe sterowniki. Posiadamy wszystkie możliwe czynniki chłodnicze.

Bardzo istotna sprawa – nasze próby szczelności przeprowadzamy gazem jednoatomowym i mamy specjalistyczne metody wykrywania nieszczelności. Do obsługi układów chłodniczych należy również ich odgrzybianie. Czynimy to metodą chemiczną lub generatorem ozonu.

Autoryzowany Serwis LG, Samsung, AUX, Gree

Jesteśmy autoryzowanym serwisem w zakresie sprzedaży, montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych firm LG, Samsung, AUX, Gree w zakresie serwisu i sprzedaży urządzeń chłodniczych. Posiadamy wszystkie potrzebne certyfikaty i świadectwa do prowadzenia tej skomplikowanej działalności, także dokumenty uprawniające do obrotu substancjami kontrolowanymi (utylizacja czynników chłodniczych).